Haber Arşivi

Entries for Ocak 2010

27
BİLECİK  KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ'NDEN ODAMIZA PLAKET VERİLDİ.

Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu 2010 yılı ilk toplantılarını Odamızda yaptılar.

[Devamını oku...]

24
BAŞBAKANIMIZ  SN: RECEP TAYYİP EROĞAN  BOZÜYÜK - BİLECİK - MEKECE BÖLÜNMÜŞ YOL AÇILIŞINI YAPTI

 Başbakanımız Sayın; Recep Tayyip ERDOĞAN BOZÜYÜK - BİLECİK - MEKECE Bölünmüş yolunun açılışını yaptı. Açılışın ardından Odamız temsilcileri tarafından kendisine Bozüyük ve sorunlarımız hakkında kısa bir arz dosyası ve İlimizi ve İlçemizi en iyi şekilde temsil eden Metristepe anıtından yapılmış bir plaket takdim edildi.

[Devamını oku...]

23
BİLECİK KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BOZÜYÜK TEMSİLCİLERİ VE BİLECİK GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BOZÜYÜK TEMSİLCİLERİ  İLE ODAMIZ YÖNETİCİLERİ TOPLANDI.

Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Bozüyük Temsilcileri ile Bilecik Genç Girişimciler Kurulu Bozüyük Temsilcilerinin tanışmaları ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak projelerini değerlendirme amacı ile Bozüyük TSO ev sahipliği ve Organizasyonunda 23 Ocak 2010 Cumartesi günü bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

22
TOBB  BAŞKANI SN: M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NDAN BASIN AÇIKLAMASI
I.TARAF GAZETESİ MANŞETİ İLE İLGİLİ TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NUN BASIN TOPLANTISI KONUŞMA METNİ   Değerli basın mensupları, ...

[Devamını oku...]

15
SGK BOZÜYÜK MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ODAMIZA PLAKET

Bu yıl başı itibariyle faaliyete başlayan ve bugün resmi açılışı da gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Kurumu Bozüyük Merkez Müdürlüğü hizmet binasının açılış törenine katıldık.

[Devamını oku...]

11
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI ODA MECLİS SALONUNDA YAPILDI

2010 Yılının ilk Meclis toplantısı 11.01.2010 tarihinde Oda Meclis salonunda yapıldı. Yapılan toplantıda 2009 yılı sonu itibariyle Oda Faaliyetleri (Kaydolan, Kaydı Silinen Üyeler, Muhtelif Oda İşlemleri, Bütçe Gerçekleşmeleri, Vb.) 2006-2007-2008 yılları ile karşılaştırmalı tablolar halinde ele alındı.

[Devamını oku...]

08
GENÇ GİRİŞİMCİLER İLK ÇALIŞMA TOPLANTILARINI BOZÜYÜK TSO DA YAPTILAR

Geçtiğimiz yıl sonu oluşumlarını tamamlayan ve kendi aralarında görev taksimi yaparak çalışmalarına başlayan Bilecik ve Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odaları Üyeleri içerisinden seçilen İl Genç Girişimciler Kurulu ilk çalışma toplantısını Bozüyük TSO da gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

04
BOZÜYÜK TSO DAN SGK BOZÜYÜK MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜNE DEMİRBAŞ DESTEĞİ

Bu yıl başı itibariyle faaliyete başlayan ve önümüzdeki günlerde resmi açılışı da gerçekleştirilecek olan Sosyal Güvenlik Kurumu Bozüyük Merkez Müdürlüğü hizmet binasına Odamızdan destek verildi.

[Devamını oku...]