Haber Arşivi

Entries for Kasım 2010

29
BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONU İLE BEBKA PROJELERİ EĞİTİM TOPLANTISI

BEBKA Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Hibe Programları için Proje Yazma Eğitimleri düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

29
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ ÜNİVERSİTE İÇİN ÇALIŞIYOR.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Bilecik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn: Azmi ÖZCAN ile görüştüler.

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ MİLLETVEKİLLERİMİZ İLE GÖRÜŞTÜLER

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri Milletvekillerimiz ile görüştüler. Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn: Habib ESEL’in başkanlığında bir araya gelen Oda Yöneticileri Milletvekillerimiz Sn: Dr. Fahrettin POYRAZ ve Sn: Yaşar TÜZÜN ile görüşme fırsatı buldular.

[Devamını oku...]

12
KOSGEB'DEN KOBİLERE 3 MİLYAR LİRALIK YENİ KREDİ DESTEK PAKETİ

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) toplam 3 milyar liralık kredi destek paketini açıkladı. Ergün, paketin İhracat Kredisi Destek Programı ile Ölçek Endeksli Büyüme Kredisi Destek Programı'ndan oluştuğunu bildirdi.

[Devamını oku...]

10
BEBKA "BURSA, ESKİŞEHİR, BİLECİK KALKINMA AJANSI"  HİBE NİTELİĞİNDEKİ MALİ DESTEKLER BİLGİLENDİRME TOPLANTISI'NA ÜYELERİMİZİN KATILIMINI SAĞLADIK.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ile Bozüyük Kaymakamlığı’nın birlikte organize ettiği program Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Habib ESEL’in BEBKA’nın yapısı ve çalışmaları hakkındaki bilgilendirme ile başladı

[Devamını oku...]

09
BİLECİK VE BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODALARI ÜYELERİNDEN OLUŞTURULAN KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI'NA KATILDIK.

Global Girişimcilik Haftası kapsamında 09 Kasım 2010 Salı günü saat 14:00’te Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Girişimcilik” konulu bir konferans düzenlendi. Düzenlenen konferansa Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen  Meclis Başkanı Osman TEKELİ ve Genel Sekreter Bedri ÖZTÜRK katıldılar.

[Devamını oku...]

04
BEBKA (BURSA, ESKİŞEHİR, BİLECİK KALKINMA AJANSI)  BURSA AÇILIŞ VE MALİ PROGRAM TANITIM TOPLANTISI'NA KATILDIK.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) 4 Kasım 2010 tarihinde, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz’ın katıldığı törenle resmi olarak açıldı.

[Devamını oku...]

02
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI   YÖNETİM KURULU BAŞKANI HABİB ESEL VI. TOBB SANAYİ VE TİCARET ŞURASI'NA KATILDI

İş dünyası, TOBB 6. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda 81 ilin ticaret, sanayi, denizcilik gibi temel sektörlerinin sıkıntılarıyla, bunlara yönelik çözüm önerilerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, şuraya katılan bakanlara ve bürokratlara iletme imkânı buldu.

[Devamını oku...]

02
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN  EĞİTİM YARDIMI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliği ile İlçemizde Eğitim gören İlk ve Orta Öğretim öğrencilerine kışlık Kaban yardımı yaptı.

[Devamını oku...]

01
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI   YÖNETİM KURULU BAŞKANI HABİB ESEL TOBB SERAMİK VE REFRAKTER MECLİSİ TOPLANTISI'NA KATILDI

18.05.2004 tarihli  ve 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununun 57. Maddesine dayanılarak hazırlanan 12.02.2005 tarihli 25725 sayılı Resmi Gazetede

[Devamını oku...]