Haber Arşivi

Entries for Mayıs 2017

26
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2017 TÜYAP YAPI FUARINA KATILDI.

24 Mayıs – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşen TÜYAP fuar organizasyonuna 26.05.2017 Cuma günü Odamız Üyesi olan 20 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ ANKARA ÇİMSE İŞ GENEL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİLER.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Ankara'da Çimse İş Genel  Başkanı  Sn:Zekeriye NAZLIM ile Çimse İş Genel Sekreteri Hasan EMER’i makamlarında ziyaret ettiler .

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO YÖNETİCİLERİ TOBB 73. GENEL KURULUNA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da düzenlenen 73. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK OSB İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İLANI

BOZÜYÜK ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NIN 17.05.2017 TARİH VE 162 SAYISI İLE ODAMIZA İLETTİĞİ YAZIDA BOZÜYÜK OSB DE İKİ ADET SONDAJ KUYUSUNUN FAALİYETE ALINMASI İŞİ İHALESİNİN

[Devamını oku...]

18
BOZÜYÜK TSO  MALİ KURULUŞLAR MOBİLYA VE EV EŞYASI  GRUP TOPLANTILARI YAPILDI  SÜRÜCÜ KURSU ARAÇLARINA ÖTV İNDİRİMİ İSTİYORUZ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Oda Hizmet Binasında geniş katılımlı Meslek Grupları Toplantıları Devam ediyor.

[Devamını oku...]

18
YAPI, İNŞAAT MALZEMELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Yapı,İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 24-27 MART 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

16
OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI

SAYIN ÜYEMİZ,

ODAMIZ YENİ HİZMET BİNASINDA 18 MAYIS 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17:00 DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ GENİŞ KATILIMLI OTELLER VE LOKANTACILAR İLE MOBİLYA EV EŞYALARI MESLEK GRUPLARI GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI...

[Devamını oku...]

16
İNŞAAT SEKTÖRÜ SIKINTILARINI  İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI İLE PAYLAŞTI

Bozüyük İlçe Kaymakamı Sayın Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Sayın Fatih Bakıcı’nın katılımları ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nın İnşaatçılar Meslek Grubu Genel Tanıtım ve İstişare toplantısı 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Odamız yeni hizmet binası konferans salonunda gerçekleşti.

[Devamını oku...]

16
ÖNEMLİ VİRÜS UYARISI

Son derece zararlı bir yazılım dünyada birçok ülkede bilişim sistemlerinde ciddi problemler oluşmasına neden olmuştur.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK ÖĞRENME ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR.

Odamız standının da yer aldığı "Bozüyük Öğrenme Şenlikleri" 16.05.2017 Bugün Saat: 15:30 da Kortej yürüyüşü ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün önünden Öğrenci ve Protokolün katılımı ile başlayacak Cumhuriyet Meydanında programlara devam edilecektir.

[Devamını oku...]

15
İNŞAATÇILAR MESLEK GRUBU GENEL TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI

İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkanımızın katılımları ile Odamız Yeni Hizmet Binamızda Gerçejleştirilecek Olan, Geniş Katılımlı İnşaatçılar Meslek Grubu Genel Tanıtım ve İstişare Toplantımıza Katılımlarınız Bizleri Onurlandıracaktır.

[Devamını oku...]

12
BOZÜYÜK TSO  GIDA GRUBU ÜYELERİ İLE  GENİŞ KATILIMLI MESLEK GRUPLARI TOPLANTILARINA BAŞLADI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Oda Hizmet Binasında Oda Üyeleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

[Devamını oku...]

10
TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ  HAKAN ÜLKEN ODAMIZI ZİYARET ETTİLER

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn: Hakan Ülken odamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

05
TİCARET VE SANAYİ ODASI-TİCARET SİCİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI  PERSONEL ALIM İLANI

Odamıza 4857 sayılı iş Kanunu'na göre aşağıda belirtilen niteliklere sahip , Ticaret Sicil Müdürlüğü'nde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Müracaatların, 12/05/2017 günü mesai bitimine kadar odamıza yapılması gerekmektedir.

[Devamını oku...]

03
YOİKK 2017-2018 EYLEM DÖNEMİ ÇALIŞMALARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 26.04.2017 tarih ve 7012 sayısı ile Odamıza ilettiği "Türkiye'de Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Reform Programı" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]