Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO VE MEYBEM A.Ş. 2. EL OTO ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

  • 20.06.2022
  • bozuyuktso

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor.

Daha önce Ahşap Kalıpçı, Betonarme Demirci, Sıvacı, Isı Yalıtımcı, Seramik Kaplamacı gibi Mesleki Yeterlilik Sınavlarını gerçekleştiren Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, Resmi Gazete’de 13 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile 2. el motorlu araçlar Ticareti yapan veya bundan sonra yeni iş yeri açacak olan Oto Galeri sahiplerine yönelik “Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavını” gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Emlak Danışmanlığı, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve diğer meslekler içinde belgelendirme sınavlarının devam edeceğini belirtti.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. tarafından düzenlenen Motorlu Kara Taşıtları Alım ve Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesini almak için müracaat eden 13 kişinin, yazılı ve uygulama sınavı ise İbrahim DUMAN Duman Galeri’de  oluşturulan sınav alanında yapıldı. Sınavda  MEYBEM değerlendiricisi Tahsin ÇÖREZ görev aldı.

Değerli Üyelerimize.., Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla..,

  17.06.2022
  BOZÜYÜK
TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • BOZÜYÜK TSO  VE MEYBEM A.Ş. 2. EL OTO ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç