Haber Arşivi

BOZÜYÜK TSO BAŞKANI VELİ ÇELİK “EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

  • 27.09.2023
  • bozuyuktso

İSTANBUL SANAYİ ODASI 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU ARAŞTIRMASI AÇIKLANDI .

KONU HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNAN BOZÜYÜK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI VELİ ÇELİK ŞU DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU.

“İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren Park Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmamızın yer alması Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odamıza kayıtlı ağırlıklı olarak üretim faaliyeti ilçemizde bulunan on (10) firma yer almıştır.

Bu yıl 2022 listesine odamız merkez üyeliği bulunan Park Cam firması ile birlikte şubeleri bulunan , Eti Gıda , Esan Eczacıbaşı , Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Kipaş Kağıt, C.P.Standart Gıda,  Bien Yapı Ürünleri, Türk Demir Döküm,  Vitra Karo,Zorluteks Tekstil, firmaları yer almıştır.

Bu gelişmenin bir tesadüf olmadığını özellikle belirtmek isterim Bozüyük  küçük bir ilçe olmasına rağmen bugüne kadar bünyesinde bulundurduğu ciddi sanayi kuruluşlarıyla ülke ekonomisine gerek ihracat gerekse de istihdam anlamında  uzun yıllardır ciddi katkılar sunmaya devam etmektedir.

Son dönemde Bozüyük Organize Sanayi Bölgemizde ve İlçemiz genelinde yaşanan canlılık ve yeni yatırımlar Kent ekonomisinin ve buna bağlı olarak önümüzdeki yıllarda daha fazla yeni yatırımcının bölgemize geleceğinin müjdesini vermektedir

Bu haliyle bakıldığında zaten sürekli dışarıdan göç alarak büyüyen bir ilçe olan Bozüyük bundan böyle yeni yatırımlar ile büyümesini ve ülke ekonomisine katkısını daha da arttırarak devam ettirecektir.

Ülkemizin adeta ekonomik ve sanayi merkezi durumundaki İstanbul gibi bir şehre çok yakın konumda bulunan ilçemizi, yatırım yapmak amacıyla önümüzdeki günlerde sanayicilerimizin daha da çok tercih edeceklerine inanıyorum.

Bu vesile ile bugüne kadar üretimleri, istihdamları ve Ülke Ekonomisine sağladıkları Katma Değer ile Odamız Üyesi olmalarından gurur duyduğumuz firmalarımıza teşekkür ederiz.

 

SAYGILARIMIZLA

27/09/2023/BOZÜYÜK

BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

VELİ ÇELİK
  • BOZÜYÜK TSO BAŞKANI  VELİ ÇELİK “EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”
  • BOZÜYÜK TSO BAŞKANI  VELİ ÇELİK “EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç