Haber Arşivi

Entries for Ağustos 2011

22
ULUSLAR ARASI LOJİSTİK DERGİSİ   UTA LOJİSTİK'TE BOZÜYÜK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN HABİB ESEL'İN RÖPORTAJI YAYINLANDI.

Uluslararası Lojistik Dergisi UTA LOJİSTİK'in 2011 Yılı Ağustos Ayı 8.sayısında Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Habib ESEL ile yapılan TCDD Bozüyük Lojistik Merkezi hakkındaki röportaja yer verildi.

[Devamını oku...]

22
BOZÜYÜK TSO MECLİS BAŞKANI SN:OSMAN TEKELİ TOBB İSTİŞARE TOPLANTISI'NA KATILDI.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda ve Borsaların Meclis Başkanları 21.08.2011 Pazar günü TOBB ETÜ’de gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldi.​

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN; HABİB ESEL TOBB MARMARA BÖLGE TOPLANTISI'NA KATILDI.

Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn: Habib ESEL Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Tarafından 14.08.2011 tarihinde TOBB Birlik Merkezinde gerçekleştirilen Marmara Bölgesi istişare toplantısına katıldı.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN  AFRİKA  AÇLIK  FELAKETİNE  YARDIM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nın birlikte başlattığı Afrika'ya yardım kampanyasına Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası'ndan 2000 TL yardım yapıldı

[Devamını oku...]

09
AFRİKA  AÇLIK  FELAKETİNE   YARDIM KAMPANYASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sn: M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU' nun imzası ile Odamıza iletilen ve yine 08 Ağustos 2011 tarihinde TOBB Hizmet Binasında yapılan Basın Toplantısında Kamuoyu ile de paylaşılan açıklaması  aşağıda verilmiştir.

[Devamını oku...]