Haber Arşivi

Entries for Mayıs 2019

29
BOZÜYÜK TSO BAŞKANI  BUĞRA LEVENT “PARK CAM VE MİDAL KABLO A.Ş. İLE EKONOMİNİN DEVLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

“İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren  Park Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Midal Kablo A.Ş.olmak üzere iki büyük firmamızın yer alması Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

[Devamını oku...]

27
ÖLÇÜ VE TARTI ALETİ KULLANICILARINA ÖNEMLİ DUYURU

Damga süresi geçmiş ölçü ve tartı aleti bulunduranların mağdur olmaması için muafiyetin sona ereceği 28 Mayıs 2019 tarihine kadar Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürlüklerine veya yetkili muayene servislerine başvurarak ölçü aletlerinin muayenesini yaptırmaları gerekmektedir.

[Devamını oku...]

24
TOGO'DAN KAYNAKLANAN DOLANDIRICILIK GİRİŞİMLERİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 20.05.2019 tarih ve 5319 sayısı ile Odamız Başkanlığına ilettiği yazıda Togo menşeli birçok hayali firmanın ülkemizdeki şirket ve şahıslara yönelik dolandırıcılık girişimlerinde bulunduğu bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

24
YEMEN'E UMUT OL KAMPANYASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 17.05.2019 tarih ve 5219 sayısı ile Odamız Başkanlığı'na ilettiği yazıda Yemen'de süregelen iç çatışmalar neticesinde 22 milyon kişinin yardıma muhtaç hale geldiği ifade edilerek, "Yemen'e Umut  Ol" 

[Devamını oku...]

22
KÜSİ GELİŞTİRME VE YÖNLENDİRME KURULU  TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Bilecik Valisi Bilal Şentürk Başkanlığında Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Geliştirme ve Yönlendirme Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

21
EKMEK FİYATI YENİLENDİ.

T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü’nün 13.05.2019 tarihli yazısında uygun görüş yazısı üzerine Oda Meclisimizin aldığı karar ile 250 Gr. Ekmek 1,50 TL üzerinden Bilecik, Bozüyük ve İlçelerinde birlikte uygulanmaya başlamıştır.

[Devamını oku...]

17
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN İFTAR YEMEĞİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak 16 Mayıs Perşembe günü Bozüyük Belediye Başkanlığı’nın Organize ettiği Bozüyük’te bulunan yardıma muhtaç 750 kişiye iftar yemeği verildi.

[Devamını oku...]

16
BUĞRA LEVENT, BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİTİRME PROJESİ SERGİSİNE KATILDI.

15.05.2019 tarihinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği ev sahipliğinde "Makine Mühendisliği Bölümü Bitirme Projeleri Sergisi” kapsamında öğrencilerimizin projeleri sanayi ile buluştu.

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK TSO’ DAN YARDIMA MUHTAÇ 725 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI.

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor.

[Devamını oku...]

15
BOZÜYÜK TSO İLE SINAV KOLEJİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

2019-2020 Öğretim Yılında eğitime başlayacak Bozüyük Sınav Koleji ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası arasında Oda Üyelerine Özel İndirimli kayıt protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

10
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

 Grand Çalı Hotel’de gerçekleşen iftar yemeğine , Bilecik Milletvekilleri Selim Yağcı ve Yaşar Tüzün, İlçe Kaymakamı Hasan Yaman, Belediye Başkanı M.Talat Bakkalcıoğlu, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Günhan,...

[Devamını oku...]

07
TOBB NİSAN AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN NİSAN AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

06
RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN

Mübarek Ramazan-ı Şerifinizi Kutlar Bu Mübarek Ayın Camiamıza ve Tüm İnsanlık Alemine Huzur, Sağlık, Mutluluk ve Bereket Getirmesini Dilerim.

[Devamını oku...]

06
GELENEKSEL ODAMIZ İFTAR YEMEĞİNE TEŞRİFLERİNİZ BİZLERİ ONURLANDIRACAKTIR.

Rahmet ve Bereketin Bol Olduğu, Nefsin Terbiye Edildiği ve Dayanışmanın Güçlendiği Mübarek Ramazan Ayı Dolayısı ile Düzenlediğimiz Geleneksel Odamız İftar Yemeğine Teşfirleriniz Bizleri Onurlandırakcatır.

[Devamını oku...]

03
BOZÜYÜK TSO TOBB 75. GENEL KURULUNA KATILDI.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri Ankara’da düzenlenen 75. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

[Devamını oku...]