Haber Arşivi

Entries for Mayıs 2014

22
TOBB 70. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Soma ‘da yaşanan felaket için yapılan saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul’da konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi.

[Devamını oku...]

21
BUĞRA LEVENT TOBB İNŞAAT KURULU TOPLANTISINDA  LOJİSTİK KÖY PROJESİNİ GÜNDEME GETİRDİ

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Buğra LEVENT  21 Mayıs 2014 tarihinde 70. TOBB GENEL Kurul Toplantısı öncesinde HALEN Kurul Sözcüsü olarak görev yaptığı TOBB İnşaat ve Taahhüt Kurulu Toplantılarına katıldı.

[Devamını oku...]

14
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

SOMA DA YAŞANAN VE ÜÇ GÜN MİLLİ YAS İLAN EDİLEN ELİM MADEN FACİASI SEBEBİ İLE İŞLETMELERİMİZDE DE BAYRAKLARIMIZ YARIYA İNDİRİLİYOR.DUYDUĞUMUZ DERİN ACI VE ÜZÜNTÜYÜ SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZ İLE PAYLAŞIRIZ. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

[Devamını oku...]

08
BİLECİK İL OLARAK TÜRKİYE GENELİNDE UZMANLAŞMIŞ MESLEK EDİNDİRME  KURSLARI PROGRAMLARINDA 1. OLDU

TOBB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İŞKUR ve TOBB ETÜ işbirliğinde uygulanan UMEM Beceri’10 Projesi Protokol ve Ödül Töreni, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
MÜSİAD ESKİŞEHİR YÖNETİCİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİLER

MÜSİAD Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki Dernek Yöneticileri ile birlikte Odamız Yöneticilerini ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]