Haber Arşivi

Entries for Nisan 2012

19
T.C. CUMHURBAŞKANI HOLLANDA İŞ FORUMU PROGRAMINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI HABİB ESEL KATILDI.

TOBB ve DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğündeki Türk özel sektör heyeti ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa'da yerleşik yaklaşık 600 Türk girişimciyle Rotterdam Limanı'nda bir araya geldi.

[Devamını oku...]

16
YENİ TEŞVİK PAKETİ TOBB'DA GÖRÜŞÜLDÜ  ODAMIZ ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN HABİB ESEL KATILDI

Yeni teşvik sisteminin ayrıntıları TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın katılımıyla TOBB’da oda ve borsa başkanlarına tanıtıldı. Yapılan toplantıya Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını Temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Habib ESEL katıldı.

[Devamını oku...]

06
YENİ TEŞVİK PAKETİ AÇIKLANDI  BİLECİK 3. BÖLGEDE YER ALDI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçmiş hükümetler dönemlerinde olduğu gibi, belli bölgelere, belli zümrelere, belli çevrelere değil, tüm Türkiye'ye hitap edecek bir teşvik anlayışını hakim kıldıklarını, teşviklerin ölü doğmasına mahal vermedikleri gibi suistimal edilmesine de asla müsaade etmediklerini belirterek

[Devamını oku...]

02
TOBB BAŞKANI  RİFAT HİSARCIKLIOĞLU BURSA'DA YAPILAN ANAYASA PLATFORMU'NA KATILDI.

Bursa, yeni anayasayı tartıştı. 2023 yılı için büyük hedefler koyduklarının altını çizen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, toplumun farklı görüşlerinden farklı düşünceleri olan insanların ortak bir mutabakat oluşturmak için çaba gösterdiğine dikkat çekti. Hisarcıklıoğlu, Bursa’da Anayasa Vatandaş toplantılarının en yüksek katılıma ulaştığını söyledi.

[Devamını oku...]

02
BOZÜYÜK TSO  2. İNÖNÜ ZAFERİ’NİN 91′NCİ YIL DÖNÜMÜ’NE KATILDI

Bozüyük TSO, 1 Nisan 2012 Pazar Günü Saat:9:30’da Metristepede Başlayan 2. İnönü Zaferi Kutlamalarına katıldı.

[Devamını oku...]