Haber Arşivi

Entries for Mart 2012

26
BOZÜYÜK TSO KÜTÜPHANE HAFTASI OKUMA ETKİNLİĞİNE KATILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Personelleri’nin tam kadro katılarak ve tam destek verdiği etkinlik yoğun ilgi gördü.Bozüyük İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Mukaddes Gündüz “Bakanlığımız bu güne kadar pek çok etkinlik yaptı.

[Devamını oku...]

26
BİLECİK VE BOZÜYÜK TSO İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ SAMSUN DA  “ ANAYASA ULUSAL GENÇLİK TOPLANTISI” NA KATILDI.

25 Mart Pazar günü Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Samsun da “Anayasa Ulusal Gençlik Toplantısı” düzenlendi.

[Devamını oku...]

23
BOZÜYÜK TSO TCDD YETKİLİLERİ İLE  LOJİSTİK MERKEZ YATIRIMINI GÖRÜŞTÜ.

Bozüyük TSO Yöneticileri TCDD Genel Müdürlüğünde Yük Dairesi Başkanı İbrahim ÇELİK Yük Dairesi Başkan Yardımcısı İrfan İPEK ve Daire Yetkililerinden Sami ZOR ile Bozüyük Lojistik Merkez Yatırımı konusunda görüşmeler yaptı.

[Devamını oku...]

20
BOZÜYÜK TSO "5 YILDIZLI HİZMET" SERTİFİKASINI ALDI

Bozüyük TSO, TOBB Oda ve Borsalar Akreditasyon Eğitim ve Denetimlerini tamamladı ve tam not alarak Akredite Oda olmaya hak kazandı.

[Devamını oku...]

16
BOZÜYÜK TSO ÜNİCERA 2012 SERAMİK VE BANYO FUARIN'A KATILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda gerçekleştirilen bir günlük programda Odamıza kayıtlı 15 Firmadan 35 kişilik bir grup 16 Mart 2012 tarihinde Fuar alanını ziyaret etme fırsatı buldular.

[Devamını oku...]

14
BOZÜYÜK TSO PERSONELİ  Bilecik AB Takımı Eğitim Sertifikalarını Aldı

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın İllerimiz AB’ye Hazırlanıyor Programı kapsamında Bilecik Valiliği tarafından yürütülmekte olan “AB Yolunda Bilecik” projesinin kapanış etkinliği olan “Avrupa Birliği Sürecinin Ülkemiz ve Bölgemize Etkileri Çalıştayı” 14 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

06
BOZÜYÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI  STRATEJİK PLANINI HAZIRLADI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası "TOBB" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülen Oda ve Borsaların hizmet kalitelerinin en üst seviyeye çıkarılmasına yönelik Akreditasyon Programı çerçevesinde 4 Yıllık Stratejik Planını Hazırladı.

[Devamını oku...]