Haber Arşivi

Entries for Şubat 2017

23
UNICERA 2017 SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI

İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan  Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNREXPO- / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

22
TAŞIT UYGUNLUK BELGESİ HK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 17.02.2017 tarih ve 2974 sayısı ile Odamıza ilettiği "Taşıt Uygunluk Belgesi" hakkındaki yazısı ekte verilmiştir.

[Devamını oku...]

22
TÜRKİYE-MACARİSTAN TİCARETİ GÖRÜŞ TALEBİ HK.

Türkiye-Macaristan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 5. dönem toplantısı'nın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Faruk Özlü ile Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Sn. Peter Szijjarto eşbaşkanlığında 2-3 Mart 2017 tarihinde Ankara'da yapılmasının öngörüldüğü belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

22
YERLİ MALI ALIMININ ÖNCELİKLENDİRİLMESİ HK

T.C. Bilecik Valiliği Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nün 13.02.2017 tarih ve 89 sayısı ile tarafımıza iletilen yazısında İhalelerde Yerli Malı kullanımının önceliklendirilmesi belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

22
COSME 2017 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

KOSGEB Başkanlığı'nın, COSME Programının 2017 yılı Çalışma Programı ve çerçevesinde proje teklif çağrılarına ilişkin bilgileri bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

11
İSTİHDAM SEFERBERLİK PROGRAMI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşteşar Yardımcısı Kürşat Arat “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” proğramı kapsamında basın toplantısı düzenlendi.

[Devamını oku...]

10
KOSGEB’DEN KOBİ’LERE  50 BİN LİRAYA KADAR SIFIR FAİZLİ KREDİ

Program kapsamında işletme başına sağlanacak kredi üst limiti 50.000 TL’yi aşmayacaktır.

[Devamını oku...]

08
TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI’NDA İŞ DÜNYASINDAN İSTİHDAMA DESTEK SÖZÜ

Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanların katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı.

[Devamını oku...]

08
TOBB OCAK AYI MEVZUAT BÜLTENİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ  HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNDEN ODAMIZA İLETİLEN OCAK AYI İÇERİSİNDE YAYINLANAN RESMİ GAZETELERDEN DERLENEN MEVZUAT BÜLTENLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

07
TS EN ISO 9001:2015 YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ

Bu çerçevede talepleriniz doğrultusunda belirlenecek tarihlerde 2 gün süre ile Firmanıza TS EN ISO 9001: 2015 Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve İç Tetkik Eğitim Programları odamız Organizasyonu ile gerçekleştirilecektir

[Devamını oku...]