Haber Arşivi

Entries for Şubat 2015

28
BOZÜYÜK TSO ÜYELERİ 2015 TÜYAP  UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak fuarına katıldı.

24 Şubat – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşen UNİCERA fuar organizasyonuna 28.02.2015 Cumartesi günü Odamız Üyesi olan 26 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.

[Devamını oku...]

27
VERGİ HAFTASI SEBEBİ İLE  VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜMÜZDEN ODAMIZA ZİYARET

Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlçemiz Vergi Dairesi Müdürü Sn:Ali İhsan KANAR Yardımcısı Öznur SAVUŞ, Gelir Uzmanı Filiz YAĞCI ve İcra Şefi Muhammer KALABAK Odamız yöneticilerini ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

24
BOZÜYÜK TSO  GİRİŞİMCİ ADAYLARINI DESTEKLEMEYE  DEVAM EDİYOR

 Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Sponsorluğu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 2015 Programına" talepler alınmaya devam ediyor. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT bugün dünya genelinde de yaşandığı gibi ülkemiz ekonomisinin en öncelikli sorunlarının başında istihdam ve yeni iş imkanlarının yaratılması ile ekonomilerin büyütülmesi olduğunu belirtti.

[Devamını oku...]

17
BOZÜYÜK TSO VE KAGİK’TEN KADIN İSTİHDAMI İÇİN İŞBİRLİĞİ

KAGİK Kadın Girişimciler Kurulu Odamız Yöneticilerini makamlarında ziyaret ettiler. Oda Meclis salonumuzda gerçekleşen toplantıda KAGİK temsilcilerini Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT ve Başkan Yardımcısı Hakan BAKICI karşıladılar.

2014 Yılı Kasım Ayı içinde İl ve İlçe bazında İcra Kurulu Üyelerini belirleyen Kadın Girişimciler Kurulu son 6 Ocak 2015 tarihinde yapılan seçimler ile Başkan ve Başkan Yardımcılarını belirlemişlerdi.

[Devamını oku...]